fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 12 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kradł koła z zaparkowanego auta

W poniedziałek wieczorem operator monitoringu zauważył, że na jednym z parkingów ktoś odkręca koło w zaparkowanym aucie. Policjanci pojechali na miejsce i zobaczyli mężczyznę z samochodowym kołem, które na ich widok wyrzucił i zaczął uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem (10.05) policjanci pojechali na jeden z olsztyńskich parkingów, gdzie osoba miała odkręcać koła w samochodzie. Zdarzenie zauważył operator monitoringu miejskiego, który natychmiast wysłał na miejsce patrol.

Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę niosącego koło samochodowe, które na ich widok wyrzucił i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali Daniela Ś. Miał on przy sobie kombinerki i klucz rowerowy. Policjanci odzyskali również drugie koło, które 23-latek schował pod pobliskimi schodami.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Był trzeźwy. Odpowie za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

4 KOMENTARZE

  1. Na Dabrowszczakow 1 mieszka jeden taki złodziej Piotrek zna go pol miasta Piotr S uwazac
    kiedyś postrach samochodów na Jarotach wyrywal w nich lusterka co za człowiek masakra… Znaja go wszędzie z roznej strony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...