fbpx
-3 C
Olsztyn
wtorek, 18 stycznia, 2022
reklama

Koniec pewnej epoki. Legendarne zapiekanki znikają z dworca po 34 latach

reklama

W tym miejscu zapiekanki kupowało kilka pokoleń mieszkańców Olsztyna oraz podróżnych korzystających z dworca. Niestety kończy się pewna epoka, bo legendarna budka zostanie wkrótce rozebrana.

Słynne Olsztyńskie Zapiekanki „Baron” kończą działalność po 34 latach. Pierwsza informacja pojawiła się w niedzielę na profilu społecznościowym firmy rozbiórkowej: „Każdy kto choć raz był w Olsztynie zna ten budynek na dworcu głównym legenda Olsztyna słynne Olsztyńskie zapiekanki BARON od 35lat znikną na zawsze z mapy miasta z uwagi na przebudowę dworca głównego, właścicielka lokalu zleciła nam te prace rozbiórkowe przewidziane na 17stycznia wiem że zlecenie małe bo to tylko baraczek ale chodzi o legendę drugiego BARONA już nie będzie”.

reklama

Informacje tą potwierdziła się na firmowym profilu zapiekanek: „Szanowni Państwo, Drodzy Klienci, Po 34 latach kończymy działalność. W związku z remontem Dworca Głównego w Olsztynie umowa dzierżawy terenu została wypowiedziana i do 17 stycznia 2022 roku pawilon musi zostać rozebrany. Bardzo Państwu dziękujemy za te wspólne 34 lata, za miliony zapiekanek, które my przygotowaliśmy, a Państwo zjedliście. Byliście najlepszymi klientami świata i to wyłącznie dzięki Wam istnieliśmy tyle lat! Będziemy otwarci do 13 stycznia 2022 r. Dziękujemy Wam za tą wspólną podróż! Właścicielki i Załoga”.

Czytaj też:  Możesz wygrać ostatnią w historii słynną zapiekankę z olsztyńskiego dworca!

Mieszkańcy Olsztyna nie mogą się pogodzić z tak złą wiadomością. Pod postami masowo pojawiają się komentarze z rozgoryczeniem.