fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 25 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pijana nastolatka z pożyczonym dowodem chciała wejść do dyskoteki

Wiadomości Pijana nastolatka z pożyczonym dowodem chciała wejść do dyskoteki

Przed sądem rodzinnym i nieletnich tłumaczyć będzie się 16-latka, która posłużyła się nie swoim dowodem osobistym, ponieważ chciała wejść do dyskoteki. Jakby tego było mało, dziewczyna w czasie popełniania tego przestępstwa miała ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj (03.05) tuż przed godz. 2:00 nad ranem mikołajscy policjanci interweniowali w miejscowej dyskotece.

Tam pracownik ochrony podczas sprawdzania dowodów osobistych osób wchodzących do dyskoteki, zauważył dziewczynę, która przy próbie wejścia okazała mu nie swój dowód osobisty.

Na fotografii na dokumencie był wizerunek zupełnie innej dziewczyny, niż ta która miała w ręce dowód.

Funkcjonariusze w rozmowie z nastolatką ustalili jej prawdziwą tożsamość. 16-latka powiedziała, że pożyczyła dokument od siostry, bo wiedziała, że bez niego nie wejdzie do dyskoteki, a chciała się pobawić.

W trakcie rozmowy z nieletnią policjanci wyczuli od niej zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 16-latka miała ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Teraz dziewczyna za swoje zachowanie tłumaczyć będzie się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Posługiwanie się dokumentem stwierdzającym tożsamość innej osoby to przestępstwo określone w Kodeksie Karnym, za jego popełnienie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: