-0 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńska firma z nagrodą „Luksusowa Marka Roku 2021”

OlsztynOlsztyńska firma z nagrodą "Luksusowa Marka Roku 2021"

Spółka D.Dom została laureatem „Luksusowej Marki Roku 2021”. Firma otrzymała nagrodę za realizację inwestycji Warmiński Port nad jeziorem Ukiel w Olsztynie.

reklama

Luksusowa Marka Roku to wyjątkowa nagroda, która jest przyznawana każdego roku. Jak sama nazwa mówi, jej laureaci to luksusowe firmy, usługi, jak również produkty nie tylko z kraju, ale również ze świata. Już od 12 lat Mariusz Pujszo, znany reżyser, aktor, scenarzysta i producent filmowy, zaprasza do wspólnego świętowania osobistości zasłużone w promowaniu marki klasy premium.

Laureatem „Luksusowej Marki Roku 2021” została spółka D.Dom z Olsztyna. I to w jakim gronie! To prestiżowe wyróżnienie otrzymały w tym roku ponadto m.in. Deluxe Wódka, Modern Classic Design, Pałac Na Wodzie Falkowski czy Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego.

Nieoczekiwany koniec Tyrolskiej. Piekarnię za 300 tys. zł zrównano z ziemią
reklama

D.Dom realizuje m.in. Warmiński Port nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. I właśnie za tę luksusową mieszkaniową inwestycję nasza spółka otrzymała nagrodę podczas gali, która odbyła się w ostatni weekend w Warszawie.

– Statuetka jest jeszcze gorąca! Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia. To pokazuje, że Warmiński Port cieszy się zaufaniem nie tylko wśród naszych Klientów, którzy decydują się kupić swój wymarzony apartament nad jednym z najpiękniejszych jezior w regionie, ale ta inwestycja jest doceniana również w kraju – mówi Marek Maleszka, Prezes Zarządu D.Dom Sp.z o.o.

reklama

Spółka D.Dom wywodzi się ze spółki Dachalnd – firmy, która na polskim rynku budowalnym istnieje od 1987 roku. D.Dom zrealizował już dwie duże inwestycje w Olsztynie – Osiedle Kwiatowe i Osiedle Vincent, a obecnie realizuje Warmiński Port – luksusowe apartamenty nad jeziorem Ukiel w Olsztynie, pośród natury i… z linią brzegową!

Będzie nowa noclegownia dla bezdomnych w Olsztynie

Spółka D.Dom realizuje również dwie inwestycje mieszkaniowe w Barczewie i Mrągowie, a wspólnym mianownikiem jest tutaj komfort życia z dala od miejskiego zgiełku w przystępnej cenie. W planach dewelopera są już kolejne inwestycje.

– Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zawsze starannie wybieramy miejsce dla naszych inwestycji i przywiązujemy szczególną wagę do walorów krajobrazowych. Naszą wizytówką jest jakość i to ona decyduje o doskonałej opinii wśród naszych Klientów – podkreśla Marek Maleszka, Prezes Zarządu D.Dom Sp.z o.o.

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
waz
29 listopada 2021 19:38

Troche chyba tylko głośno od strony Bałtyckiej.

dis
30 listopada 2021 09:02

Ta w niebieskim odwaliła się jak na bal maturalny 🙂

Popularne

W Olsztynie powstaje nowe centrum handlowe