9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

„Rozrywkowa” para chciała sobie dokuczyć. Wezwali policjantów

Wiadomości„Rozrywkowa” para chciała sobie dokuczyć. Wezwali policjantów

Sobotnia noc okazała się pechowa dla rozrywkowego mieszkańca Szczytna i jego konkubiny. Mężczyzna, który spożył w domu sporą ilość alkoholu, około północy poszedł do miasta w poszukiwaniu swojej partnerki życiowej. Osoby spotkały się pod jednym z lokali i skłóceni poszli do domu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyzna na złość partnerce wezwał policję informując, że oboje pozostawili bez opieki w domu małoletnie dzieci.

reklama

W sobotnią noc około godziny 1.00, szczycieńscy policjanci zostali wezwani na interwencję przez nietrzeźwego mężczyznę. Jak się okazało, 38-latek, który był w towarzystwie również nietrzeźwej konkubiny poinformował, że oboje pozostawili w domu bez opieki swoje małoletnie dzieci. Policjanci podczas rozmowy z „rozrywkową” parą ustalili, że wieczorem postanowili oni w różny sposób spędzić czas. Jednak ilość spożytego alkoholu sprawiła, że mieszkaniec Szczytna zdecydował poszukać swojej partnerki życiowej. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie to, że w mieszkaniu obojga w godzinach nocnych pozostało dwoje małoletnich pociech. Szczycieńscy funkcjonariusze zainteresowani dobrem i bezpieczeństwem dzieci, przekazali je trzeźwemu opiekunowi. Teraz o sytuacji w rodzinie zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci przypominają, że każdy kto mając obowiązek sprawowania opieki nad małoletnim do lat 7, dopuszcza do przebywania tej osoby w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia człowieka, podlega karze grzywny albo karze nagany.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia