25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

„Rozrywkowa” para chciała sobie dokuczyć. Wezwali policjantów

Wiadomości„Rozrywkowa” para chciała sobie dokuczyć. Wezwali policjantów

Sobotnia noc okazała się pechowa dla rozrywkowego mieszkańca Szczytna i jego konkubiny. Mężczyzna, który spożył w domu sporą ilość alkoholu, około północy poszedł do miasta w poszukiwaniu swojej partnerki życiowej. Osoby spotkały się pod jednym z lokali i skłóceni poszli do domu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyzna na złość partnerce wezwał policję informując, że oboje pozostawili bez opieki w domu małoletnie dzieci.

reklama

W sobotnią noc około godziny 1.00, szczycieńscy policjanci zostali wezwani na interwencję przez nietrzeźwego mężczyznę. Jak się okazało, 38-latek, który był w towarzystwie również nietrzeźwej konkubiny poinformował, że oboje pozostawili w domu bez opieki swoje małoletnie dzieci. Policjanci podczas rozmowy z „rozrywkową” parą ustalili, że wieczorem postanowili oni w różny sposób spędzić czas. Jednak ilość spożytego alkoholu sprawiła, że mieszkaniec Szczytna zdecydował poszukać swojej partnerki życiowej. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie to, że w mieszkaniu obojga w godzinach nocnych pozostało dwoje małoletnich pociech. Szczycieńscy funkcjonariusze zainteresowani dobrem i bezpieczeństwem dzieci, przekazali je trzeźwemu opiekunowi. Teraz o sytuacji w rodzinie zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci przypominają, że każdy kto mając obowiązek sprawowania opieki nad małoletnim do lat 7, dopuszcza do przebywania tej osoby w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia człowieka, podlega karze grzywny albo karze nagany.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane