fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Podsłuchała rozmowę w Biedronce. Na TikTok ujawniła, że facet zdradza swoją żonę

reklama

„Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez tel koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wjeździe firmowym w Giżycku”. Taki dramatyczny wpis na TikTok-u zamieściła piosenkarka SoniaM.

Jak można przeczytać na Interii: – Pod pseudonimem artystycznym SoniaM kryje się Sonia Michalczuk – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka rodem z podnidzickiej miejscowości Kozłowo. Obecnie mieszka i tworzy w Olsztynie.
Dziś rano robiąc zakupy w Biedronce usłyszała coś, co wywołało u niej strasznie przykre emocje. Wpadła na pomysł jak nie być bezsilną w takiej sytuacji i pomóc skrzywdzonej kobiecie. Opublikowała post na tiktoku, na którym opisała co usłyszała. Poprosiła społeczność tego popularnego komunikatora, aby rozpowszechnili ostrzeżenie gdzie się da. Wiele osób utożsamia się z jej działaniem. Zasięgi postu gwałtownie zaczęły rosnąć.

Jak oceniacie tą sytuację. Powinna upubliczniać takie informacje, czy zachować je dla siebie?

reklama

Publikując te informacje dziewczyna:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

@soniamichalczukofficial ponieście dalej!!! Co za dziad!! #kobietykobietom #kobietyrazem #solidarność #solidarnośćnasząbronią #solidarnośćjajników #zdrada #faceci #biedronka #zakupy #poranek #związki #związkidługotrwałe #cheater ♬ She Knows – J. Cole

AKTUALIZACJA

Jest reakcja zdarzonej żony. Romans męża ujawniony na TikTok

reklama

Najnowsze ogłoszenia

30 KOMENTARZY

30 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze