fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Jest reakcja zdradzonej żony. Romans męża ujawniony na TikTok

reklama

Jeden film zamieszczony w aplikacji TikTok wywołał burzę wśród mieszkańców Olsztyna. Internetowe poszukiwania Iwony zakończyły się sukcesem.

– Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez tel koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wyjeździe firmowym w Giżycku – taką informację na swoim profilu na TikToku zamieściła SoniaM.

Jak można przeczytać na Interii: – Pod pseudonimem artystycznym SoniaM kryje się Sonia Michalczuk – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka rodem z podnidzickiej miejscowości Kozłowo. Obecnie mieszka i tworzy w Olsztynie.

reklama

Wczoraj (11 października 2021) w jednej z olsztyńskich Biedronek usłyszała rozmowę, która poruszyła ją na tyle, by postanowiła działać. Poprosiła użytkowników aplikacji, by pomogli jej w znalezieniu żony mężczyzny, który pochwalił się koledze zdradą.

Poszukiwania zakończyły się sukcesem

Poszukiwana Iwona odnalazła się niedługo po opublikowaniu filmu przez Sonię Michalczuk. Kobietę wsparły tysiące innych kobiet nie tylko z Olsztyna, ale i całej Polski. Nagranie trafiło do niej przez… matkę mężczyzny.

– Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Nigdy nie sądziłam, że kiedyś obcy ludzie będą dla mnie taką podporą – napisała Iwona w rozmowie z Sonią Michalczuk, która została udostępniona na TikToku.

Kobieta postanowiła rozstać się z mężem, który, jak się okazało, zdradzał ją wielokrotnie. Podziękowała nie tylko Soni Michalczuk, ale i wszystkim osobom, które okazały jej wsparcie, zrozumienie i zaoferowały pomoc.

– Dzięki tej burzy, którą wywołałaś – dałaś mi nowe życie. A komentarze – nową moc. Czwartej kochanki nie będzie. Przynajmniej nie za mojej warty. A moja warta przy nim dziś się skończyła – dodała Iwona.

reklama

Najnowsze ogłoszenia

6 KOMENTARZY

6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze