fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Szkoła szkoli się online! Zobacz webinary dla nauczycieli z ECRK LEX

reklama

Nauczyciele, dyrektorzy i pracownicy oświatowi mogą teraz rozwijać się zawodowo i szkolić w formie online. Jak działają szkolenia dla szkół w formie webinarów? Które tematy wybrać? Przedstawiamy ofertę ECRK LEX i podpowiadamy, jakie szkolenia dla nauczycieli są teraz na topie.

Dlaczego szkolenia online z ECRK LEX?

Zdobywanie wiedzy online jest dziś powszechne i dobrze znane. Szkolenia online są tak samo wartościowe jak szkolenia stacjonarne. Webinary sprawiły, że teraz każdy ma dostęp do wiedzy, interesujących tematów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Szkolnictwo w dobie pandemii i po niej przeszło wielką metamorfozę. Niegdyś zdobywanie wiedzy na szkoleniach prowadzonych w trybie zdalnym było utożsamiane z gorszą jakością. Dziś, gdy technologia i organizacja szkoleń zostały poprawione, podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez kursy online jest powszechne i dobrze kojarzone.

reklama

Pracownicy oświaty również dostrzegli wartości nauki online. Szkolenia dla nauczycieli organizowane przez ECRK LEX to przede wszystkim wygoda. Nauczyciele mogą wybrać interesujące ich tematy i z dowolnego miejsca korzystać z webinarów prowadzonych przez profesjonalistów.

ECRK LEX to placówka założona w Białymstoku, jednak z uwagi na to, że szkolenia prowadzone są w formie webinarów, z wiedzy Elżbiety Limanowskiej (założycielki ECRK LEX) mogą korzystać nauczyciele z całej Polski.

Wartością jest z pewnością oszczędność czasu i brak konieczności dojazdów. ECRK LEX ma bardzo bogatą ofertę e-szkoleń, która jest dostosowywana do aktualnych potrzeb. Szkolenia dotykają tematów potrzebnych i pozwalają być na bieżąco ze zmieniającym się prawem oświatowym.

Jakie szkolenia dla nauczycieli warto wybrać?

Nauczyciele mogą wybrać szkolenia związane z nowymi regulacjami prawnymi i organizacją swojej pracy np. „Obowiązki i zadania nauczycieli na początku roku szkolnego, w tym niwelujące straty edukacyjne i bariery psychospołeczne uczniów po okresie pandemii” czy szkolenia związane z tematyką nauki po pandemii: „Organizacja działań wspierających uczniów, rodziców i nauczycieli po okresie zdalnej edukacji (e-szkolenie + e-publikacja)”.

Na platformie ECRK LEX dostępne są również e-szkolenia poruszające tematy wychowawcze np. „Budowanie klasy jako zespołu” lub „Jak uczyć uczenia się”.

Warto zwracać uwagę na szkolenia dla nauczycieli z oznaczeniem „NOWOŚĆ” – prezentują one tematy, które są aktualne i często dotyczą zmian w prawie.

Jak działają szkolenia w ECRK LEX?

Platforma ECRK LEX umożliwia korzystanie z e-szkoleń w dowolnym czasie. Po wykupieniu pakietu (może być on zakupiony przez szkołę czy inną placówkę oświatową) nauczyciele otrzymują dostęp do określonej/opłaconej liczby szkoleń. Po zalogowaniu się można wybrać interesujący kurs i obejrzeć szkolenie. Dość często uzupełnieniem szkoleń są materiały np. przykładowe wzory dokumentów. 

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze