24 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Rzucił kawałkiem drewna w auto byłej dziewczyny

WiadomościRzucił kawałkiem drewna w auto byłej dziewczyny

Do 22-latka przyjechała była partnerka wspólnie z koleżanką, aby odebrać swoje rzeczy. Mężczyzna nie był zadowolony z obrotu sprawy i utrudniał kobietom wyjazd z posesji. Na koniec w złości rzucił w auto kawałkiem drewna. 22-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

28 września 2021 roku około godz. 20:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od 23-letniej mieszkanki gminy Szczytno. Zdenerwowana kobieta oświadczyła, że przyjechała do miejscowości Kamionek w gminie Szczytno, wspólnie ze swoją znajomą, by odebrać rzeczy od byłego partnera. Mężczyzna miał jednak utrudniać kobietom wyjazd z posesji poprzez blokowanie drogi i wyciągnięcie kluczyków ze stacyjki. 23-letniej właścicielce pojazdu udało się jednak je odzyskać i wyjechać z posesji. Gdy kobiety wróciły po resztę spakowanych rzeczy, 22-latek w złości rzucił dużym kawałkiem drewna w VW, powodując wybicie szyby czołowej i zarysowanie powłoki lakierniczej silnika oraz przedniego błotnika pojazdu.

23-latka wyceniła wartość poniesionych strat na kwotę 1500 złotych i złożyła stosowne zawiadomienie. 30 września 2021 roku funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 22-letniego sprawcę zniszczenia mienia. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego częściowo się przyznał. Bardzo żałował swojego zachowania i zobowiązał się pokryć poniesione przez 23-latkę szkody.

reklama

Teraz o dalszym jego losie zadecyduje już sąd. Za przestępstwo uszkodzenia VW grozi mu teraz kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Szczytno

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Janusz
1 października 2021 18:27

Facet zabił w wypadku 2 kobiety i siedzi w domu bo adwokat a za uszkodzenie auta zwykły Kowalski został zatrzymany… Polska władza

Lakiernik silników
2 października 2021 07:53

Powłoki lakierniczej silnika 😂😂😂

Popularne
Ogłoszenia