fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pobił rodziców potem powybijał szyby w oknach

Wiadomości Pobił rodziców potem powybijał szyby w oknach

Policjanci z Olsztynka zatrzymali mężczyznę, który wszczął awanturę ze swoimi rodzicami. W jej trakcie wyzywał ich, bił i groził pozbawieniem życia. Znajdujący się pod wpływem alkoholu syn powybijał w domu rodziców okna i uszkodził drzwi. Agresywny 27-latek podczas interwencji znieważył również policjantów, przez których został zatrzymany.

Zgłoszenie o awanturze domowej w gminie Gietrzwałd policjanci z Olsztynka otrzymali wczoraj (02.04.2016) około godz. 21:00. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zatrzymali tam agresywnego 27-latka, który wszczął awanturę z rodzicami.

Jak ustalili policjanci Michał B. wyzywał matkę i ojca oraz podnosił na nich ręce. Ponadto groził im pozbawieniem życia. Znajdujący sie pod wpływem alkoholu 27-latek powybijał okna i uszkodził drzwi w domu rodziców rzucając w nie cegłówką. Agresywny 27-latek podczas interwencji znieważył również będących na miejscu policjantów.

Mieszkaniec Gminy Gietrzwałd został zatrzymany. Odpowie przed sądem nie tylko za znęcanie się nad rodziną, ale również za uszkodzenie mienia oraz znieważenie funkcjonariuszy publicznych. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x