fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wiemy, kto wybuduje boisko w Purdzie

Wiadomości Wiemy, kto wybuduje boisko w Purdzie

24 marca wójt gminy Piotr Płoski podpisał umowę na budowę boiska wielofunkcyjnego w Purdzie.

Władze gminy zawarły umowę z firmą ELSIK Sp. z o.o. z Żukowa, która wybuduje boisko wielofunkcyjne w Purdzie o nawierzchni sztucznej wraz z wyposażeniem i odwodnieniem terenu. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszystkich prac do 30 sierpnia 2016 roku. Będzie to I etap budowy wielofunkcyjnego obiektu sportowego w Purdzie, w którego skład wchodzić będzie również boisko do gry w piłkę nożną, bieżnia oraz budynek socjalno–gospodarczy.
Obecnie na terenie gminy mieszkańcy gminy mogą korzystać z czterech pełnowymiarowych boisk, które znajdują się w Klewkach, Starym Olsztynie, Purdzie i Nowej Wsi. W tej ostatniej miejscowości funkcjonuje także boisko przy OSP, które wyposażone jest w nawierzchnię trawiastą, utwardzoną oraz bieżnię. Swoje boiska mają także szkoły w Klebarku Wielkim i Szczęsnem.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x