-3 C
Olsztyn
środa, 29 marca, 2023

Praca za granicą. Rozpoczyna się rekrutacja

Jak wygląda rynek pracy w naszym regionie, wszyscy wiemy. Mimo to młodzi ludzie stale szukają dla siebie nowych, lepszych rozwiązań w życiu zawodowym. Czy istnieje praca idealna? Czasem wystarczy po prostu odrobina odwagi i gotowości na zmiany.

Na rynku ofert zawodowych już od dłuższego czasu funkcjonują agencje pracy tymczasowej oferujące pośrednictwo w poszukiwaniu zatrudnienia również poza granicami kraju. Jeżeli niestraszne Ci są nowe wyzwania, możesz już teraz nawiązać współpracę z jednym z solidniejszych pośredników pracy tymczasowej w naszym regionie – działającą na terenie Holandii Agencją AXIDUS. Firma działa już od 1997 roku. Numer certyfikatu to KRAZ 8517.

Jeżeli jesteś osobą pracowitą, otwartą na nowe wyzwania, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Już 8 kwietnia możesz osobiście dowiedzieć się więcej i porozmawiać z doradcami na VIII Nowoczesnej Giełdzie Pracy, która odbędzie się na Olsztyńskiej Szkole Wyższej (ul. Bydgoska 33). Stoisko firmy AXIDUS będzie można odwiedzić już od godziny 10:00.

Jeżeli nie uda się dotrzeć na targi pracy, to biuro Axidus czynne jest od 9 do 18.

Axidus International Praca w Holandii
ul. Kołobrzeska 1 lok. 6/7 (budynek Hotelu Warmińskiego)
biuro.olsztyn@axidus.pl, tel 89/527-03-27; 89/533-06-94 kom. 530760366
www.axidus.pl
www.facebook.com/axidusisfun