reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Sanepid w Olsztynie zagrożony? Policja pilnuje punktu szczepień

WiadomościSanepid w Olsztynie zagrożony? Policja pilnuje punktu szczepień

Po niedawnym incydencie w Zamościu, gdzie podpalono punkt szczepień, olsztyńscy policjanci zajęli się prewencją w tym temacie. W nocy, pod punktami szczepień, stoją radiowozy.

reklama

Do dwóch aktów terroru doszło w nocy, z niedzieli na poniedziałek w punktach szczepień w Zamościu. To były podpalenia. Policjanci szukają sprawcy. Minister Zdrowia wyznaczył 10 tys. złotych nagrody za pomoc w schwytaniu podpalacza. Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: Akt terroru? Doszło do podpaleniu punktu szczepień.

reklama

[poll id=”79″]

Olsztyńska policja nie pozostaje bezczynna w obliczu tego zdarzenia. Pod punktami szczepień ustawiono radiowozy:

reklama

– W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, że policjanci w trakcie codziennej służby przeprowadzają kontrole punktów szczepień. Funkcjonariusze czuwają nad bezpieczeństwem cały czas, zarówno w godzinach ich otwarcia, jak i po zakończeniu pracy. Szczególnym nadzorem został objęty mobilny punkt szczepień. Wszystko po to, aby w razie niepokojącego zdarzenia podjąć szybką interwencję. Policjanci będą reagować w każdym przypadku złamania prawa – poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, sierż. szt. Andrzej Jurkun

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×