fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 października, 2021
reklama

Jak konwertować filmik z YouTube na MP3

reklama

Jeśli chcesz przesłać komuś wideo z YouTube’a w formacie MP3 lub po prostu potrzebujesz ścieżki dźwiękowej do swojej prezentacji właśnie w tym formacie, to możesz napotkać problem, ponieważ nie można tego zrobić bezpośrednio na stronie YouTube. Warto jednak wiedzieć, że jest to możliwe i przekonwertować można prawie każdy filmik na MP3. Poniżej dokładnie wyjaśniamy, co trzeba zrobić. 

Konwertowanie filmiku YouTube na MP3 krok po kroku

Na samym początku powinieneś zaopatrzyć się w dobry konwerter YouTube do mp3. oDownloader jest szczególnie polecany do tego celu, ponieważ jest on bardzo przejrzysty, a konwertowanie filmików do MP3 zajmuje z jego pomocą nie więcej niż kilka sekund. Dodatkowo nie jest to żadna aplikacja, więc nie musisz jej pobierać, a strona działa na każdym urządzeniu.

W następnym kroku powinieneś skopiować link interesującego Cię filmiku od razu do odpowiedniego miejsca we wspomnianym konwerterze. Miejsce do wklejenia znajduje się na samym środku ekranu, więc od razu będziesz wiedział, co robić. 

reklama

W tym momencie będziesz musiał chwilkę poczekać, konwerter musi przetworzyć treść, jaką właśnie otrzymał. Kiedy już to się stanie, będziesz mógł wybrać jakość, w jakiej chcesz, aby było przetworzone MP3. Do wyboru masz: 

  • 64 kbps
  • 128 kbps
  • 192 kbps
  • 320 kbps

Najlepiej jakbyś wybrał najwyższą jakościowo konwersję, w rezultacie jakość dźwięku będzie bardzo wyraźna. 

Następnie na ekranie pojawi się duży przycisk „Pobierz teraz”. Kiedy go wybierzesz, wideo zacznie się automatycznie pobierać i zazwyczaj w przeciągu kilku chwil powinien się pojawić na Twoim dysku. Sprawdź, czy przekonwertowałeś odpowiednie wideo i jeśli wszystko jest w porządku, zarządzaj nim tak, jak sobie to ustaliłeś. 

Dlaczego warto wybrać oDownloader

oDownloader jest bardzo często polecanym konwerterem, ponieważ jako jeden z niewielu nie wyświetla irytujących reklam podczas konwertowania, a co najważniejsze, jego interfejs jest bardzo przejrzysty. Konwerter pozwala na dopasowanie odpowiedniej jakości dźwięku pobieranego MP3, a ponadto, jako że nie jest żadną aplikacją, będzie działać na każdym urządzeniu w każdej przeglądarce. 

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze