fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

Zalety oczyszczaczy powietrza Sharp

reklama

Oczyszczacze powietrza Sharp to światowy lider na rynku oczyszczaczy powietrza. Firma dokłada wszelkich starań, aby jakość ich produktów była jak największa, a urządzenia w 100% spełniały swoje zadania. Jako jedna z nielicznych marek, Sharp posiada modele 3w1. Pełnią one funkcję oczyszczania, nawilżania i jonizacji powietrza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Sharp udoskonalaja swój asortyment o kolejne serie oczyszczaczy powietrza, które wyposażone są w coraz to lepsze i bardziej zaawansowane funkcje oraz tryby. Do najpopularniejszych oczyszczaczy należą modele z serii: KC-A, KC-D, KC-G oraz FP-J.

Seria oczyszczaczy powietrza Sharp KC-A

Linia KC-A to pierwsza seria oczyszczaczy od firmy Sharp. To właśnie ona stanowi podstawę dla pozostałych serii KC-D i KC-G. Linia KC-A charakteryzuje się największą pojemnością zbiornika na wodę, więc jest doskonałym wyborem dla osób, które mają duży problem z suchym powietrzem w swoim mieszkaniu. Oczyszczacze powietrza KC-A wyróżniają się także najcichszą pracą – w trybie niskim poziom ich głośności wynosi jedynie 16 dB. Ponadto są to urządzenia bardzo energooszczędne, w najniższym trybie oczyszczacz pobiera około 4,3 W. W linii KC-A znajdziemy modele:

Seria oczyszczaczy powietrza Sharp KC-D

Oczyszczacze powietrza z linii KC-D w stosunku do swoich poprzedników wyróżniają się przede wszystkim mniejszym, smuklejszym wylądem. Ponadto wylot powietrza jest automatycznie otwierany i zamykany. Dodatkową funkcją jest timer, dzięki któremu możemy zaprogramować czas włączenia lub wyłączenia urządzenia. W modelach z linii KC-D dodano także funkcję Advanced Auto – tryb ten pozwala na intensywne produkowanie jonów, kiedy wilgotność powietrza przekracza poziom 70%. Oczyszczacze powietrza z tej serii posiadają nieco mniejszy zbiornik na wodę niż modele z serii KC-A. W linii KC-G znajdziemy modele:

  • Sharp KC- D40
  • Sharp KC-D50
  • Sharp KC-D60

Seria oczyszczaczy powietrza Sharp KC-G

reklama

Linia KC-G to oczyszczacze z najbardziej zaawansowanymi funkcjami. Ich design wzbogacono o srebrne, matowe elementy. Na wyświetlaczu urządzenia wyświetlają się wybrane przez nas informacje. W oczyszczaczach z serii KC-G został także ulepszony filtr wstępny oraz węglowy. Pierwszy z nich posiada gęstszą siateczkę, która wyłapuje nawet drobne zanieczyszczenia. Filtr węglowy został wzbogacony o powłokę krzemionkową, która neutralizuje tlenki siarki i azotu. Ponadto linia KC-G posiada także wiele czujników (światła, ruchu, pyłów PM2.5), które optymalizują pracę urządzenia. W linii KC-G znajdziemy modele:

  • Sharp KC-G40
  • Sharp KC-G50
  • Sharp KC-G60

Seria oczyszczaczy powietrza Sharp FP-J

Seria FP-J to nowość od marki Sharp. Ich cechą charakterystyczną jest brak funkcji nawilżania. Poza swoją podstawową rolą oczyszczacze pełnią także funkcje jonizatora powietrza. Modele FP-J60EUW oraz FP-J80EUW zostały wyposażone w najmocniejszy generator jonów Plasmacluster High-Density 25000. W tej najmniejszy oczyszczacz tej marki, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach do 20 m², w których wolna przestrzeń jest już znacznie ograniczona. W linii FP-J znajdziemy modele:

  • Sharp FP-J30
  • Sharp FP-J40
  • Sharp FP-J60
  • Sharp FP-J80

Technologia Plasmacluster

Sharp stworzył Technologię Plasmacluster, która została dokładnie przebadana. Dzięki jonizacji walka z wirusami jest jeszcze bardziej skuteczna. Generator wytwarza dodatnio i ujemnie naładowane jony, które następnie są wypuszczane do otoczenia. Jony niszczą wszelkie napotkane na swojej drodze patogeny, takie jak: wirusy, bakterie, roztocza, alergeny czy zarodniki pleśni i grzybów.

Podsumowanie – Oczyszczacze powietrza Sharp

Oczyszczacze powietrza Sharp charakteryzują się skutecznością działania oraz wysoką jakością wykonania. Duża ilość serii, modeli pozwala na optymalny wybór oczyszczacza do własnych potrzeb i preferencji. Większość oczyszczaczy Sharp to urządzenia 3w1 – oczyszczaczają, nawilżają i jonizują powietrze. W ofercie znajdziemy jednak także modele bez funkcji nawilżania. Dużym atutem jest stworzona przez Sharpa i dokładnie przebadana Technologia Plasmacluster, dzięki której usuwane są wirusy, bakterie, alergeny czy zarodniki pleśni i grzybów.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze