fbpx
12 C
Olsztyn
środa, 27 października, 2021
reklama

Utrudnienia. Drogowcy zamykają al. Piłsudskiego

reklama

Przed nami kolejne prace na terenie Olsztyna związane z budową nowej linii tramwajowej. Na mieszkańców czekają utrudnienia w związku z zamknięciem kilku ulic. Urząd Miasta stworzył profil, na którym na bieżąco będą pojawiać się informacje o aktualnych objazdach.

Rozbudowa olsztyńskiej linii tramwajowej rozpoczęła się już jakiś czas temu. Od razu poinformowano o utrudnieniach, które w tym czasie mogą wystąpić na ulicach Olsztyna. Rozpoczęto budowę łącznika, który będzie stanowił objazd. Pisaliśmy o tym tutaj: Rozbudowa linii tramwajowej. Kierowcy i rowerzyści spotkają się z utrudnieniami.

W pierwszym etapie zamknięta będzie al. Piłsudskiego, dlatego odcinek od Głowackiego do Mazowieckiego (dawna Obiegowa) będzie nieprzejezdny.

reklama

Aby uniknąć korków na wąskiej ulicy Żołnierskiej, został wyznaczony objazd dla pojazdów jadących od strony ulicy Sikorskiego. Kierowcy jadący w kierunku centrum powinni skręcić w ulicę Pstrowskiego, a następnie w ulicę Kościuszki.

Objazd dla pojazdów jadących al. Piłsudskiego od Dworcowej został wyznaczony ulicą Mazowieckiego, następnie w prawo w Żołnierską i dalej w ulicę Kościuszki.

Mieszkańcy ulicy Kościńskiego, Narutowicza, Grotha dojadą do swoich domów od strony ulicy Mazowieckiego.

Czy rozbudowa linii tramwajowej to dobry pomysł?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze