fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Prof. Mariusz Piskuła ponownie dyrektorem PAN w Olsztynie

Wiadomości Prof. Mariusz Piskuła ponownie dyrektorem PAN w Olsztynie

Prof. Mariusz Piskuła będzie ponownie pełnił funkcję dyrektora Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie, którym kieruje od 2012 roku. W wyniku zakończonego postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora IRZiBŻ powołał go Prezes Polskiej Akademii Nauk prof. Jerzy Duszyński.

Nominacja na 4-letnią kadencję,  do dnia 31 marca 2020 r. została wręczona przez Wiceprezesa PAN, Pana Prof. dr hab. Stefana Malepszego w obecności Dziekana Wydziału II PAN, Pana Prof. dr hab. Leszka Kaczmarka oraz Przewodniczącego Rady Kuratorów, Pana Prof. dr hab. Romualda Zabielskiego.

 Prof. Piskuła jest absolwentem Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. W Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN jest zatrudniony od początku jego działalności, tj. od 1988 roku. Jest członkiem korespondentem PAN, a od 2015 roku pełni również funkcję Prezesa Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie i Białymstoku. 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x