fbpx
10 C
Olsztyn
niedziela, 17 października, 2021
reklama

Co obejrzeć na Netflixie?

reklama

Życie w ciągłym biegu to standard w dzisiejszych czasach, dlatego każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia. Najlepszym momentem do tego będzie wieczór, kiedy usiądziemy przed telewizorem i zagłębimy się w ulubiony serial czy też film. Taki relaks będzie idealny po ciężkim dniu, ponieważ nie wymaga za dużo wysiłku i pozwala wyłączyć myślenie chociażby na czas oglądania. Czy to nie brzmi zachęcająco? Żeby nie męczyć was poszukiwaniami idealnego materiału na wieczór przedstawiamy nasze TOP 5 produkcji na Netflixie.

Contratiempo. Niewidzialny gość

Adrián Doria jest człowiekiem sukcesu, jednym z najbogatszych biznesmenów w Hiszpanii. Pewnego dnia policja znajduje go w pokoju hotelowym obok martwej kochanki. Wszystkie drzwi i okna są zamknięte, więc nie mógł tego zrobić nikt z zewnątrz. Doria utrzymuje jednak, że jest niewinny. Genialna obrończyni chce pomóc mu oczyścić się z zarzutów i odzyskać rodzinę. Ale czy da radę dokonać niemożliwego?

Kto zabił Sarę?

Alex, brat Sary, został skazany za przestępstwo, którego nie popełnił. W związku z tym niewinnie spędza 18 lat w więzieniu, a po jego opuszczeniu planuje zemścić się na Rodolfie Lazcano. Jednak na jego drodze pojawia się Elisa, najmłodsza córka rodziny Lazcano. Uczucie jakim darzy kobietę nieco komplikuje sprawę. Na jaw wychodzą szokujące fakty o Sarze i osobie, która tak naprawdę zniszczyła życie Alexa. Pełen tajemnic serial na pewno przypadnie do gustu większości z was.

TY

reklama

Młody menadżer księgarni Joe pewnego dnia w pracy spotyka niezwykłą kobietę, młodą pisarkę Beck. Od pierwszego spojrzenia wiedział, że chce aby stała się ona dla niego nie tylko klientką. Za wszelką cenę mężczyzna próbuje zbliżyć się do dziewczyny. Media społecznościowe, z których czerpie informacje na jej temat bardzo mu pomogą zebrać wystarczającą wiedzę, aby zauroczyć Beck. Jednak to uczucie nie prowadzi do niczego dobrego i szybko przeradza się w obsesję.

Toy Boy

Hugo Beltrán to młody tancerz erotyczny, któremu nie jedna kobieta nie mogłaby się oprzeć. Jednak życie mężczyzny wywraca się do góry nogami… Budzi się przy spalonym ciele. Policja identyfikuje zwłoki jako męża kochanki Hugo. Proces kończy się negatywnie dla tancerza, trafia on do więzienia,  gdzie spędza najbliższe siedem lat. Jednak pewnego dnia w więzieniu pojawia się młoda prawniczka, która chce pomóc mężczyźnie. Czy losy Hugo się zmienią? A może na wolności jego życie wcale nie będzie lepsze? Netflix oferuje nam pełną tajemnic historię, która wciągnie niejedną osobę.

Searching

Nastoletnia dziewczyna znika. Brak odpowiedzi córki na wiadomości i telefony powoduje, że ojciec rozpoczyna poszukiwania. Jest zdesperowany, ponieważ była dla niego całym światem i wychowywał ją samotnie. Wraz z policją próbują ustalić co tak naprawdę się stało. Aby dowiedzieć się więcej na temat tajemniczego zniknięcia bohater postanawia przejrzeć laptopa dziewczyny, którego zostawiła w domu. Im dłużej bohater zagłębia się w tą sprawę tym więcej zaskakujących faktów wychodzi na jaw. Co tak naprawdę stało się z młodą dziewczyną? Przekonaj się sam, a na pewno nie pożałujesz.

reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze