fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Potrącenie na pasach w centrum Olsztyna

Wiadomości Potrącenie na pasach w centrum Olsztyna

Do groźnego potrącenia doszło na skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Piłsudskiego. Kierująca skodą kobieta najechała na prawidłowo przechodzącego po pasach dla pieszych starszego mężczyznę. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy a za spowodowanie wypadku odpowie przed sądem. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności przed miejscami wyznaczonymi dla pieszych.

W piątek popołudniu (11.3) policjanci olsztyńskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku z udziałem pieszego. Kierująca skodą 30-latka skręcając z ulicy Głowackiego w ulicę Piłsudskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście dla pieszych 81-latkowi. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jego stan jest ciężki. Kierująca skodą była trzeźwa. Policjantom tłumaczyła, że nie widziała nikogo na pasach.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

11 KOMENTARZE

  1. Super. Tendencyjne zdjęcie, zamiast całego filmiku. Jak z kierowcy zrobić bandytę. A ciekawe, czy koleś się rozejrzał, zanim wlazł na pasy. Jeśli tak, i typ w niego wjechał, to trzeba karać, ale jeśli ktoś wchodzi na ulicę bez patrzenia, to poniekąd sam sobie jest winien.

  2. Pewnie jedną ręką pisała smsa,a drugą poprawiała makijaż Kto normalny daje takim ludziom prawo jazdy? Człowiek w ciężkim stanie leży w szpitalu Za to już powinna pójść do więzienia na 5 lat i czekać na rozwój spraw Sam nie raz o mało co nie zostałem potracony przez młode laski,które ręce zamiast trzymać na kierownicy i skupiać się na prowadzeniu samochodu były skupione na zabawie telefonem itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: