fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Ach co to był za ślub! Strażacy powiedzieli sobie sakramentalne „tak”

reklama
Wyślij przez
0

W zeszłą sobotę w kościele Św. Jana Chrzciciela w Ornecie odbył się uroczysty ślub strażaków, którzy pracują w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Sekc. Radosław Wróblewski i jego wybranka str. Sylwia Awiżeń w obecności najbliższej rodziny, zaproszonych gości oraz strażaków z KP PSP w Braniewie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Ornecie powiedzieli sakramentalne tak. Sekc. Radosław Wróblewski jest strażakiem, który pełni służbę w JRG PSP Braniewie w systemie zmianowym, natomiast str. Sylwia Awiżeń pracuje jako funkcjonariusz komendy w systemie codziennym.

W uroczystości zaślubin uczestniczyli koledzy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz druhny i druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ornecie. Po uroczystości zaślubin strażacy utworzyli przed kościołem szpaler, pod którym przy dźwiękach uderzeń toporków strażackich przeszła Młoda Para, wkraczając na drogę wspólnego życia.

reklama

Młoda para strażaków odjechała zabytkowym pojazdem pożarniczym oświadczając mieszkańcom Ornety to ważne i doniosłe wydarzenie w ich życiu.

Źródło: KP PSP w Braniewie

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze