fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Spotkanie wojewody z marszałkiem

Wiadomości Spotkanie wojewody z marszałkiem

Wojewoda Artur Chojecki spotkał się dzisiaj w W-M UW z marszałkiem województwa Gustawem Markiem Brzezinem. Rozmawiano o aktualnych problemach regionu, a także o wspólnych przedsięwzięciach.

Zarówno Urząd Wojewódzki, jak i Urząd Marszałkowski włączają się w diecezjalno-regionalne obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. Uroczystości zaplanowane są na koniec kwietnia br.

Podczas spotkania rozmawiano również o inwestycjach, które zdaniem obu gospodarzy województwa niezbędne są dla wzmocnienia gospodarki Warmii, Mazur i Powiśla – o dokończeniu krajowej 16-tki oraz przekopie Mierzei Wiślanej.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x