-8 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zaatakował nożem znajomego. Jego ciosy okazały się śmiertelne

OlsztynZaatakował nożem znajomego. Jego ciosy okazały się śmiertelne

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi 17-latkowi, który podczas libacji alkoholowej zadał kilkanaście ciosów nożem 61-letniemu sąsiadowi. Mężczyzna zmarł w skutek poniesionych ran. Prokurator przedstawił nastolatkowi zarzut zabójstwa. Teraz sąd zdecyduje czy tymczasowo aresztować Krystiana C.

reklama

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy Kozłowo. W czasie spotkania obfitującego w wysokoprocentowe trunki 17-letni Krystian C. pokłócił się ze swoim 61-latnim sąsiadem. Sprawca złapał za nóż i zadał kilkanaście ciosów starszemu mężczyźnie. Niestety, zaatakowany mężczyzna w wyniku odniesionych ran poniósł śmierć. Nidziccy policjanci bardzo szybko ustalili sprawcę tej zbrodni. W chwili zatrzymania Krystian C. był pijany, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przez całą noc pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczali dowody i przesłuchiwali świadków.

Pan Krzysztof zakochał się w policjantce i chciał ją zobaczyć. Zadzwonił na 112 po pomoc

Wykonane przez policjantów czynności pozwoliły, aby dzisiaj 17-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu. Krystianowi C. grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

reklama

rak

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Romantyczna podróż 14-latka z Ełku do ukochanej w Warszawie. Zabrakło mu na bilet powrotny
Ukrywał się przez 5 lat! Olsztyńska policja znalazła go w luksusowym osiedlu w Warszawie