fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Zaatakował nożem znajomego. Jego ciosy okazały się śmiertelne

OlsztynZaatakował nożem znajomego. Jego ciosy okazały się śmiertelne

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi 17-latkowi, który podczas libacji alkoholowej zadał kilkanaście ciosów nożem 61-letniemu sąsiadowi. Mężczyzna zmarł w skutek poniesionych ran. Prokurator przedstawił nastolatkowi zarzut zabójstwa. Teraz sąd zdecyduje czy tymczasowo aresztować Krystiana C.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy Kozłowo. W czasie spotkania obfitującego w wysokoprocentowe trunki 17-letni Krystian C. pokłócił się ze swoim 61-latnim sąsiadem. Sprawca złapał za nóż i zadał kilkanaście ciosów starszemu mężczyźnie. Niestety, zaatakowany mężczyzna w wyniku odniesionych ran poniósł śmierć. Nidziccy policjanci bardzo szybko ustalili sprawcę tej zbrodni. W chwili zatrzymania Krystian C. był pijany, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przez całą noc pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczali dowody i przesłuchiwali świadków.

Olsztyńska policja opublikowała poradnik dla działkowiczów przed nadchodzącą zimą

Wykonane przez policjantów czynności pozwoliły, aby dzisiaj 17-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu. Krystianowi C. grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

rak

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze