18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Wynajmij sobie biurko. Nowa inicjatywa w Olsztynie

GalerieWynajmij sobie biurko. Nowa inicjatywa w Olsztynie

Praca w domu ma swoje niewątpliwe plusy, ale czasami trzeba „przysiąść” do projektu i go po prostu skończyć. Wtedy przydaje się biurko, szybki internet i kawa. To właśnie czeka na olsztyńskich freelancerów, czy pracujących w Cowork.Olsztyn.PL przy ul. Kajki 3/1.

reklama

Wynajmij sobie biurko. Nowa inicjatywa w Olsztynie Galerie, Olsztyn, Wiadomości

W Olsztynie ruszyła nowa inicjatywa, która skierowana jest do młodych i kreatywnych mieszkańców stolicy Warmii i Mazur. Czym jest cowork? To miejsce, w którym freelancerzy mogą wynająć przestrzeń biurową, dzięki czemu można zintensyfikować swoją pracę lub spotkać się kontrahentem. Za inicjatywą stoją trzy młode osoby: Anna Ciesielska, Grzegorz Dygacz i Maciej Helbrecht.

reklama

– Myślałam o coworkingu już wcześniej, ale niestety projekt nie wypalił. Kiedy zobaczyłam, że chłopaki również planują otwarcie takiej inicjatywy, to od razu się z nimi skontaktowałam przez Facebooka. Nasz pomysł wsparło stowarzyszenie OLCAMP – mówi Anna Ciesielska.

Część pieniędzy pochodzi z projektu “Sam sobie szefem”, w którym można było zdobyć pieniądze na własny biznes.

Co olsztyńscy freelancerzy mogą znaleźć w biurze przy ul. Kajki 3/1? Do wynajęcia jest dostępnych 10 biurek z w pełni przygotowanymi stanowiskami pracy oraz kameralna sala biznesowa do spotkań z klientami. Chętni mogą również wynająć salę konferencyjno-szkoleniową. Poza tym Cowork.Olsztyn.pl oferuje pełną obsługę sekretariatu, umawiania spotkań i prowadzenia korespondencji oraz wirtualny adres, czyli możliwość zarejestrowania swojej działalności przy ul. Kajki 3/1. Specjalna oferta została przygotowana dla mam, które chcą powrócić do aktywności zawodowej.

reklama

– Wiem jak trudno kobietom wrócić do pracy po urodzeniu dziecka. Sama się z tym borykałam – mówi Anna Ciesielska.

Sale można wynajmować od początku lipca. Obecnie pracuje tu kilku freelancerów.

– Mamy nadzieję, że to nie będzie tylko miejsce pracy, ale powstaną u nas nowe wspólne projekty. Cowork.olsztyn.pl ma być miejscem twórczym – kończy Anna Ciesielska.

Z ofertą Cowork.Olsztyn.PL można zapoznać się  TUTAJ.

coworking logo

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane