24 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Literacki pojedynek na 100 słów

OlsztynLiteracki pojedynek na 100 słów

Już w przyszłym tygodniu literatura opuści biblioteki i nocne szafki. Na olsztyńskiej starówce odbędzie się Piknik Literacki. 

reklama

W ramach Dni Jakubowych odbędzie się olsztyński Piknik Literacki. W trakcie spotkania w Uliczce Sztuki (ul. Rodziewiczówny). Spotkanie z literaturą czytaną w miejscu publicznym zacznie się w 27 lipca o godz. 16. W ramach wydarzenia odbędzie sie pierwszy w Olsztynie slam prozatorski na 100 słów.

Czym jest slam? Jest to konkurs na pograniczu literatury i spoken word. W slamie o wyniku decyduje publiczność, która jest równie ważna jak występujący. W Olsztyńskiej imprez literaci będą musieli przygotować tekst prozatorski, który składać się będzie musiał ze 100 słów. Jest to liczba nieprzekraczalna.

reklama

– Zapraszam wszystkich którzy lubią dobrą zabawę i literacką rywalizację na pierwszy taki slam w Olsztynie. Jeśli nie piszesz, to przyjdź głosować – zachęca poetka i pomysłodawczyni konkursu Michalina Janyszek.

Najlepsi otrzymają nagrody pieniężne (I miejsce 300 złotych, II miejsce 200 złotych i III miejsce 100 złotych). Warto spróbować swoich sił, albo wspomóc głosem najlepszych.

reklama

KM

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia