16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Prudential da zatrudnienie w Olsztynie dla ponad 80 osób

OlsztynPrudential da zatrudnienie w Olsztynie dla ponad 80 osób

Jeden z największych na świecie ubezpieczycieli, działający od ponad 165 lat, Prudential, otworzył swój pierwszy oddział na Warmii i Mazurach. To trzynasta tego typu placówka w Polsce. Do współpracy w olsztyńskim oddziale firma planuje zaprosić ponad 80 osób, zapewniając im niezbędne szkolenia zarówno z założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, jak i z ubezpieczeń oraz planowania finansowego.

reklama

Trzynasta placówka Prudential została otwarta w centrum Olsztyna. Olsztyński oddział jest pierwszym na mapie Warmii i Mazur, a firma nie wyklucza jednak kolejnych otwarć w tym regionie, zwłaszcza, że są już województwa, w których funkcjonuje więcej niż jeden oddział ubezpieczyciela. Tak jest na przykład w województwie śląskim, gdzie Prudential obecny jest w Katowicach i Bielsku-Białej.

Ubezpieczyciel, otwierając olsztyński oddział, kieruje jednocześnie ofertę współpracy do ponad 80 osób, które chciałyby związać się z branżą ubezpieczeń na życie w charakterze konsultantów. Robert Zagata, dyrektor sprzedaży w Prudential w Polsce podkreśla, że firma zapewnia wszystkim współpracującym konsultantom szkolenia nie tylko z obszaru ubezpieczeń i planowania finansów, ale również z zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, co stanowi istotną wartość dodaną, zwłaszcza w obliczu wyzwań związanych z aktywizacją zawodową.

reklama

– Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce podjąć próbę aktywizacji zawodowej w obszarze ubezpieczeń i myśli o budowie swojego własnego biznesu ubezpieczeniowego – mówi Zagata.

Jak dodaje, firma znana jest z tego, że pozyskuje jako swoich konsultantów obecnych i byłych nauczycieli oraz absolwentów studiów wyższych. Dyrektor sprzedaży zastrzega jednak, że oferta współpracy skierowana jest do wszystkich grup społecznych.

Do początku 2014 r. firma otworzyła swoje oddziały w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Szczecinie. Kolejne oddziały powstały w Bielsku-Białej, Toruniu, Lublinie, a dosłownie kilkanaście dni temu w Opolu. Olsztyński oddział jest już trzynastym z kolei. Ubezpieczyciel do końca tego roku planuje posiadanie 20 oddziałów w całym kraju i wzrost liczby współpracujących konsultantów do 1 200 w 2015 r. (ponad 600 w chwili obecnej). Prudential chce zainwestować w Polsce 150 mln zł w ciągu trzech pierwszych lat działalności. Środki te firma przeznaczy na otwarcia kolejnych oddziałów oraz rozwój sieci sprzedaży (współpracujący konsultanci) i infrastruktury.

reklama

Adres olsztyńskiego oddziału to Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 44a.

red

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia