fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Chciał okraść księdza, gdy ten odprawiał mszę

OlsztynChciał okraść księdza, gdy ten odprawiał mszę

Proboszcz zajęty odprawianiem nabożeństwa, pusty dom parafialny, na stole portfel z zawartością – nic tylko brać i uciekać. Tak też zrobił Andrzej B. (38 l.). Włamał się na plebanię, zabrał łup i…wpadł w ręce policji. 

reklama

Gdy proboszcz jednej z olsztyńskich parafii odprawiał mszę świętą, mężczyzna włamał się na jego plebanię, wybił przy tym okno i ukradł portfel. W środku znajdowały się pieniądze i dokumenty, straty oszacowano na  kwotę 480 zł. Uciekającego mężczyznę zatrzymali patrolujący miasto policjanci. Andrzej B. odmówił składania wyjaśnień, teraz „posiedzi” w areszcie czekając na rozprawę. Za włamanie z kradzieżą mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia. Wyrok może być wyższy, ponieważ  Andrzej B. był w przeszłości karany.

Olsztyńska policja rozbiła grupę zajmującą się kradzieżą samochodów na dużą skalę
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
18-latek zatrzymany za kradzież luksusowego samochodu o wartości 150 tys. zł
Olsztyńska policja rozbiła grupę zajmującą się kradzieżą samochodów na dużą skalę
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji