4 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Miasto szuka rzecznika prasowego odpowiedzialnego za informacje o tramwajach

WiadomościMiasto szuka rzecznika prasowego odpowiedzialnego za informacje o tramwajach

Na tramwaje poczekamy do ostatniego kwartału 2015 roku, ale już miasto szuka „twarzy” informacyjnej tego przedsięwzięcia i ogłasza konkurs na stanowisko rzecznika.

Przyszły rzecznik musi się liczyć z niestabilnością zatrudnienia i umową czasową, bo w ogłoszeniu widnieje informacja „Dopuszcza się zatrudnienie na czas określony”.
reklama

Przyszły rzecznik będzie inspektorem ds. promocji i kontaktów z mediami. Ma opracować plan promocji i ściśle współpracować ze swoim ratuszowym odpowiednikiem – Anetą Szpaderską. Ma być także aktywny na innym polu – udzielać informacji na platformie konsultacji społecznych. Ze względu na ogrom inwestycji i kontrowersje wokół budowy linii tramwajowych na pewno będzie miał wiele pracy. Zaskakiwać może fakt, że w jego kompetencjach ma znaleźć się także przygotowywanie postępowań o udzielenie  zamówień publicznych w zakresie działań promocyjnych projektu, a to – według osób odpowiedzialnych za udzielanie zamówień, z którymi rozmawialiśmy – zupełnie inna para kaloszy i wyższa szkoła jazdy. Bo albo się jest specjalistą od PR albo od zamówień publicznych. Co ciekawe przyszły rzecznik musi się liczyć z niestabilnością zatrudnienia i umową czasową, bo w ogłoszeniu widnieje informacja „Dopuszcza się zatrudnienie na czas określony”.

Tramwaj wydawał wzbudzający niepokój, bardzo głośny dźwięk. Mamy nagranie wideo

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Zmiana ruchu na olsztyńskim skrzyżowaniu
Ponad 270 m długości i 8 m szerokości. Estakada tramwajowa na Nagórkach robi wrażenie