fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

Terroryzował nożem i okradał sklepy

WiadomościTerroryzował nożem i okradał sklepy

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Swoje działanie motywował brakiem pieniędzy na bieżące wydatki.

Zamaskowany mężczyzna terroryzował sprzedawców nożem, by zmusić ich do oddania pieniędzy.

Zanim wszedł do sklepu, upewniał się, że nie ma w nim żadnych klientów. Potem wchodził – jak gdyby nigdy nic – do wnętrza lokalu, wyciągał nóż i zastraszał nim ekspedientów. Przerażonym ludziom zabierał kasy fiskalne, po czym uciekał z miejsca zdarzenia.

Biskupczanin, Krzysztof M. (29 l.) kradzieży dokonywał w listopadzie w miejscowościach: Bredynki, Kolno, Biskupiec. Zawsze działał w ten sam sposób. Myślał, że pozostanie bezkarny. Plany pokrzyżowali mu biskupieccy policjanci współpracujący z funkcjonariuszami z Wydziału Życia i Zdrowia Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Podejrzanego zatrzymano w jego własnym mieszkaniu, a w jego samochodzie znaleziono czarną kominiarkę i nóż. W trakcje wizji lokalnej wskazał policjantom miejsce porzucenia skradzionych kas fiskalnych.

Pasażer autobusu komunikacji publicznej nie chciał opuścić pojazdu. Interweniował patrol policji

W trakcie postępowania okazało się, że Krzysztof M. był już notowany za kradzieże. Swoje działanie motywował brakiem pieniędzy na bieżące wydatki. Teraz za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu 15 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze