29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Pobili się, bo chcieli kupić tego samego mercedesa

OlsztynPobili się, bo chcieli kupić tego samego mercedesa

Między zainteresowanymi kupnem samochodu doszło do kłótni i szarpaniny, a w konsekwencji do utraty kluczyków do pożądanego auta. Niewykluczone, że jeden z mężczyzn usłyszy zarzuty.

reklama

W czwartek (3.09) kilkanaście minut po godz. 18 olsztyńscy policjanci zostali wezwani na nietypową interwencję. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że doszło do kłótni i szarpaniny miedzy dwoma mężczyznami, który niemal w tym samym czasie chcieli kupić to samo auto. 50-letni mieszkaniec Szczecinka jechał ponad 400 km, by kupić wymarzonego mercedesa.

Z jego relacji wynikało, że auto zostało przez niego telefonicznie zarezerwowane – właścicielka mercedesa do ostatniej chwili zapewniała mu prawo pierwokupu. Jednak po kilkugodzinnej trasie, gdy mężczyzna dojechał do Olsztyna, okazało się, że mercedes ma już nowego właściciela i wyjeżdża właśnie z posesji. 50-latek zajechał kierowcy drogę, wszczął awanturę, po czym uderzył kierującego i wyrwał mu kluczyki ze stacyjki.

reklama

Gdy na miejsce przyjechali policjanci, kluczyków od mercedesa już nie było. Nikt też nie wiedział, gdzie się podziały. Obaj panowie zostali przesłuchani na okoliczność tego zdarzenia.
Niewykluczone, że 50-latek, mimo że czuje się pokrzywdzony, usłyszy zarzuty – relacjonują miejscy funkcjonariusze. – Jedno jest pewne: kobieta sprzedająca mercedesa swoim zachowaniem doprowadziła do sytuacji, gdzie dwóch mężczyzn o samochód musiało „walczyć”. Problemem jednak pozostał, bo auta nie da się uruchomić bez kluczyków.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Piotr Paweł Malczyk
5 września 2015 00:31

Pierwokup to pierwokup – teraz niech mu buli rekompensatę za dzień wolny + koszty amortyzacji jego pojazdu w czasie trasy + oczywiście paliwo.

Polecane