fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pobili się, bo chcieli kupić tego samego mercedesa

Wiadomości Pobili się, bo chcieli kupić tego samego mercedesa

Między zainteresowanymi kupnem samochodu doszło do kłótni i szarpaniny, a w konsekwencji do utraty kluczyków do pożądanego auta. Niewykluczone, że jeden z mężczyzn usłyszy zarzuty.

W czwartek (3.09) kilkanaście minut po godz. 18 olsztyńscy policjanci zostali wezwani na nietypową interwencję. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że doszło do kłótni i szarpaniny miedzy dwoma mężczyznami, który niemal w tym samym czasie chcieli kupić to samo auto. 50-letni mieszkaniec Szczecinka jechał ponad 400 km, by kupić wymarzonego mercedesa.

Z jego relacji wynikało, że auto zostało przez niego telefonicznie zarezerwowane – właścicielka mercedesa do ostatniej chwili zapewniała mu prawo pierwokupu. Jednak po kilkugodzinnej trasie, gdy mężczyzna dojechał do Olsztyna, okazało się, że mercedes ma już nowego właściciela i wyjeżdża właśnie z posesji. 50-latek zajechał kierowcy drogę, wszczął awanturę, po czym uderzył kierującego i wyrwał mu kluczyki ze stacyjki.

Gdy na miejsce przyjechali policjanci, kluczyków od mercedesa już nie było. Nikt też nie wiedział, gdzie się podziały. Obaj panowie zostali przesłuchani na okoliczność tego zdarzenia.
Niewykluczone, że 50-latek, mimo że czuje się pokrzywdzony, usłyszy zarzuty – relacjonują miejscy funkcjonariusze. – Jedno jest pewne: kobieta sprzedająca mercedesa swoim zachowaniem doprowadziła do sytuacji, gdzie dwóch mężczyzn o samochód musiało „walczyć”. Problemem jednak pozostał, bo auta nie da się uruchomić bez kluczyków.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: