fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Pogoda dla Olsztyna – wracamy do ciepłych kurtek i czapek?

OlsztynPogoda dla Olsztyna - wracamy do ciepłych kurtek i czapek?

Meteorolodzy nie dają nam zbyt wielkich nadziei na słoneczną pogodę w tym tygodniu. Na początku kwietnia na Warmii ma się nadal utrzymywać mało przyjemna aura, niewykluczone są także opady śniegu. 

reklama

Meteorolodzy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają przed bardzo silnym wiatrem, który w najbliższych dniach może powodować szkody szczególnie w zachodnich województwach. Mimo że naszego regionu nie dotyczą te ostrzeżenia, nie mamy raczej wielu powodów do radości, patrząc na prognozy pogody.

Wtorek (31.03) w Olsztynie to chmury, wiatr, a na termometrach maksymalnie do 4 st. C. Czy możemy liczyć na poprawę? Po dość chłodnej i równie pochmurnej nocy z temperaturą oscylującą wokół 1 st. C pierwszy dzień kwietnia przyniesie nam duże zachmurzenie i przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura odczuwalna będzie jednak niższa niż 6 st. C, którą zapowiadają synoptycy, a to przez wiatr wiejący z prędkością do prawie 30 km/h. W nocy ze środy na czwartek (1/2.03) możemy się spodziewać nawet słabych opadów śniegu. Słupki rtęci spadną do 0 st. C, a wiatr w stosunku do dnia zmniejszy się nieznacznie, osiągając prędkość ok. 20 km/h.

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia