18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Kolejne spotkanie w sprawie World Tour w siatkówce

OlsztynKolejne spotkanie w sprawie World Tour w siatkówce

Trwają intensywne przygotowania do organizacji Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR 2015 w Olsztynie. – Już po raz drugi na roboczo omawialiśmy organizację turnieju w Olsztynie – powiedział Jarosław Słoma, wiceprezydent Olsztyna. W spotkaniu uczestniczył prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Paweł Papke.

reklama

Olsztyński Puchar Świata to jedno z 5 wydarzeń na Świecie i według organizatora – Polskiego Związku Piłki Siatkowej – najciekawiej zapowiadająca się impreza sportowa w piłce plażowej: – Centrum Ukiel to miejsce wyjątkowe i stwarzające wiele możliwości nie tylko sportowych ale także sprzyjających aktywizacji wszystkich uczestników, sportowców i publiczności – mówi Paweł Papke, prezes PZPS.

Grand Slam 2015 odbędzie się w Olsztynie na Plaży Miejskiej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”. – Nasze Centrum Ukiel wspaniale nadaje się do organizacji dużych imprez sportowych. Otoczenie jeziora, lasu i profesjonalnej infrastruktury przyciągnie wielu sympatyków siatkówki na piasku – komentuje Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna.

reklama

Imprezę zaplanowano na 25-30 sierpnia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
makaron
10 marca 2015 14:10

podjadę chyba tramwajem na tę imprezę.

Polecane