reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

W garażu trzymali zapasy. 19 gramów marihuany, 87 gramów amfetaminy i 26 tabletek ekstazy

WiadomościW garażu trzymali zapasy. 19 gramów marihuany, 87 gramów amfetaminy i 26...

Policjanci, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali dwóch mieszkańców Szczytna. 37-latek i jego 36-letni znajomy ukryli narkotyki w jednym z garaży położonych na terenie miasta. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające i substancje psychotropowe w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy o łącznej wadze blisko 106 gramów. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości […]

Policjanci, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali dwóch mieszkańców Szczytna. 37-latek i jego 36-letni znajomy ukryli narkotyki w jednym z garaży położonych na terenie miasta. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające i substancje psychotropowe w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy o łącznej wadze blisko 106 gramów. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. 37-latek odpowie dodatkowo za wprowadzanie narkotyków do obrotu. Sprawcom grozi kara do 10 lat więzienia.

reklama

W miniony czwartek (26.03) policjanci kryminalni zapukali do jednego z mieszkań położonych na terenie miasta Szczytno. Z wcześniejszych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pod tym adresem 37-latek może ukrywać narkotyki. Policjanci zastali dwóch mieszkańców Szczytna, którzy przebywali w garażu położonym na terenie posesji. Mężczyźni na widok funkcjonariuszy zaczęli zachowywać się nerwowo. Unikali kontaktu wzrokowego i nie odpowiadali racjonalnie na zadawane im pytania.

W trakcie przeszukania garażu kryminalni zabezpieczyli blisko 19 gramów marihuany, 87 gramów amfetaminy i 26 tabletek ekstazy. W związku z powyższym, obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do szczycieńskiej jednostki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. 36-latek odpowie za posiadanie narkotyków, natomiast jego o rok starszy kolega za posiadanie i udzielanie nielegalnych substancji.

reklama

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Karą do 10 lat pozbawienia wolności, zagrożone jest też udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Tankuj i zyskaj kupon na zakupy. Promocja na stacji paliw Intermarché Olsztyn

Zatankuj i odbierz 20 zł na zakupy – trwa promocja na stacji paliw Intermarché Olsztyn. Na miejscu także myjnia z pachnącą pianą i woskowaniem.

Vatanmed Przeszczep Włosów w Polsce: Historia Sukcesu od Turcji do Europy

Globalna marka przeszczepu włosów rozwija się w Polsce.

12 pytań do mechanika, które od razu odróżnią fachowca od „wymieniacza części”

Jakie pytania warto zadać przed zostawieniem auta u mechanika?

Magnes neodymowy — poradnik wyboru, zastosowań i bezpieczeństwa

Co to jest magnes neodymowy i dlaczego jest wyjątkowy?

Aktywny wypoczynek wakacyjny a rozwój dzieci i młodzieży

Dlaczego wakacje nie powinny oznaczać bezruchu?

Najlepsze samochody do taxi w Polsce

TOP 10 najlepszych samochodów do pracy w taxi w Polsce.

Nowe targi ogrodnicze już w maju. Rośliny, rękodzieło i lokalne produkty w jednym miejscu

Chcesz pokazać swoją ofertę? Wiosenne targi ogrodnicze szukają wystawców.

Gotowe dania, zupy i sałatki. Garmaż Intermarché Olsztyn ułatwia codzienność

Garmaż w Intermarché Olsztyn to szybki sposób na posiłek bez gotowania. Na miejscu także wędliny i kiełbasy z własnej produkcji oraz stacja paliw i myjnia – wszystko w jednym punkcie.

ARBET buduje nowe osiedle Kormoran. Tak może wyglądać komfort mieszkania w Olsztynie

Komfort, technologia i dobra lokalizacja. ARBET rusza z inwestycją na osiedlu Kormoran.
reklama
reklama