Dramatyczne zdarzenie na jednym z olsztyńskich osiedli. W piątek (26 czerwca) po południu z balkonu mieszkania przy ul. Popiełuszki wypadł młody mężczyzna. Trafił do szpitala.
21-latek wypadł z balkonu przy ul. Popiełuszki
Do zdarzenia doszło około godziny 13 przy ul. Popiełuszki 7 w Olsztynie. Z balkonu mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze wypadł 21-letni mężczyzna.
Jak przekazali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło od świadka.
Poszkodowany trafił do szpitala
21-latek był przytomny. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala, gdzie udzielana jest mu pomoc.
Na obecnym etapie nie są znane okoliczności, w jakich doszło do upadku. Policjanci prowadzą czynności mające wyjaśnić przebieg zdarzenia.
Nieoficjalnie ustaliliśmy, że mężczyzna mógł zmagać się z problemami natury psychicznej. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone przez służby i nie są obecnie elementem oficjalnych ustaleń.