reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Wyróżniono folder promujący Olsztyn

OlsztynWyróżniono folder promujący Olsztyn
kopernik i zamek (Large)
Przy tworzeniu folderu położono nacisk na uwydatnienie najbardziej istotnych atutów stolicy Warmii i Mazur

Folder autorstwa Marcina Sakowicza (grafika) oraz Radosława Paździorko (tekst) wyróżniono podczas III edycji konkursu Róża Regionów 2013. Według jurorów doskonale podkreśla walory miasta.

reklama

Folder promocyjny Olsztyna wydany został pod tytułem: „Odkryj cztery wymiary miasta-ogrodu!” – nie tylko w polskiej wersji językowej, ale także rosyjskiej i angielskiej. W bardzo przyjaznej formie zachęca potencjalnego turystę do odwiedzenia naszego miasta. Przy tworzeniu folderu położono nacisk na uwydatnienie najbardziej istotnych atutów stolicy Warmii i Mazur. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie wydział kultury, promocji i turystyki Urzędu Miasta Olsztyna. Folder obejrzeć można TUTAJ.

Przeczytaj także

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Nabór do Niepublicznego Żłobka Art School. Dwie lokalizacje w Olsztynie

Trwa nabór do Niepublicznego Żłobka Art School. Kameralne grupy i indywidualne podejście.

Bez glutenu, ale z wyborem dań. Ten catering z Olsztyna wyróżnia się w całej Polsce

Dieta bezglutenowa nie musi oznaczać ograniczeń. W Olsztynie działa catering, który pozwala wybierać dania, a jednocześnie daje pełne bezpieczeństwo dla osób z celiakią.

Proste i eleganckie sukienki – ponadczasowy styl na każdą okazję

Proste i eleganckie sukienki wizytowe na każdą okazję.

Premiera nowego Jeepa Compassa w Olsztynie. Więcej technologii, więcej komfortu, trzy napędy

Dla odwiedzających salon Jeep w Olsztynie premiera nowego modelu to okazja, by sprawdzić, jak wszystkie te rozwiązania prezentują się na żywo.

Kiedy po zgonie w mieszkaniu trzeba wymienić podłogę?

Czy zawsze trzeba wymienić całą podłogę?

Okulary fotochromowe i szkła Transitions — czy warto inwestować?

Ochrona przed światłem niebieskim i UV jako standard.

Likwidacja sklepu meblowego w Olsztynie. Wyprzedaże nawet po 80%

Długa nie będzie takiej okazji aby kupić tanio meble!

Tłumy przedsiębiorców w Hali Urania. Targi HoReCa MAG Dystrybucja wielkim sukcesem

Tłumy przedsiębiorców w Olsztynie. Targi „Wiosenny Impuls Sprzedaży” ogromnym sukcesem.

Pan Adrian przejechał 500 km, żeby spróbować słynnego burgera w Olsztynie

Wiedzieliście, że lokal z Olsztyna zdobył po raz trzeci tytuł Burgera Roku?

TARGI dla sklepów, restauracji i hoteli w Gdańsku – branża HoReCa 2026

Już 19 marca 2026 roku w Gdańsku odbędzie się wydarzenie skierowane do właścicieli sklepów, restauracji, kawiarni, hoteli oraz firm działających w branży HoReCa.
reklama
reklama