fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 4 grudnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Wyproszony z baru zemścił się, wybijając szybę

Wiadomości Wyproszony z baru zemścił się, wybijając szybę

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 28-letni ełczanin, który pijany kopał i uderzał w szyby baru. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Do zdarzenia doszło w środę (10.02) po godz. 19. Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali agresywnego 28-latka, który zniszczył szyby w jednym z ełckich barów.

Z relacji świadków wynika, że pijany mężczyzna miał w ten sposób wyładować swoją złość, ponieważ został wyproszony z baru – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. – Wzburzony 28-latek kopał i uderzał rękoma w szyby wystawowe. Straty zostały oszacowane na 370 złotych.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia – przyznał się do winy, a swoje zachowanie tłumaczył działaniem alkoholu. Za to wykroczenie grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny oraz obowiązek zapłaty za spowodowane szkody.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x