fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

5.2 C
Olsztyn
czwartek, 2 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Wyproszony z baru zemścił się, wybijając szybę

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 28-letni ełczanin, który pijany kopał i uderzał w szyby baru. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Do zdarzenia doszło w środę (10.02) po godz. 19. Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali agresywnego 28-latka, który zniszczył szyby w jednym z ełckich barów.

Z relacji świadków wynika, że pijany mężczyzna miał w ten sposób wyładować swoją złość, ponieważ został wyproszony z baru – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. – Wzburzony 28-latek kopał i uderzał rękoma w szyby wystawowe. Straty zostały oszacowane na 370 złotych.

reklama

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia – przyznał się do winy, a swoje zachowanie tłumaczył działaniem alkoholu. Za to wykroczenie grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny oraz obowiązek zapłaty za spowodowane szkody.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs