fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 25 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Gratka w Gratce z okazji 3. urodzin

Artykuł sponsorowany Gratka w Gratce z okazji 3. urodzin

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych pubów w Olsztynie kończy trzy lata. Z tej okazji zapraszamy na wspólne świętowanie już od czwartku do niedzieli (11-14 lutego). Na wszystkich spragnionych będzie czekało urodzinowe piwo i inne napoje, natomiast chętni mogą wziąć udział w emocjonujących konkursach.

Gratka została doceniona przez zagraniczny portal The Culture Trip. Znalazła się w rankingu 10 najlepszych pubów w Olsztynie. I nie bez powodu, gdyż jest to bardzo ciekawy lokal, ze wspaniałym klimatem, który na co dzień tworzą klienci. Gratka jest miejscem spotkań ludzi młodych, głównie studentów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od dobrej muzyki i tanich drinków, po szalone konkursy. W ten weekend ma być jeszcze goręcej.

Jednym z wydarzeń mają być zawody w karaoke, które po trzech dniach zmagań wyłonią zwycięzców: Króla i Królową Karaoke. W czwartek rozgrzewkę poprowadzi El Vito, a dzień później dołączy do niego Qbek i wspólnie z zawodnikami rozgrzeją atmosferę do czerwoności. Natomiast w sobotę odbędzie się podsumowanie 3-dniowego konkursu, a zwycięzcy zostaną wybrani i nagrodzeni pamiątkowymi pucharami przez specjalne jury. Udział może wziąć każdy, a zapisy będą prowadzone na bieżąco.

W piątek i sobotę można się spodziewać licznych promocji na urodzinowe piwo i szoty. Rozdane zostaną także niepowtarzalne koszulki. W niedzielę imprezę zwieńczy bezpłatny turniej w piłkarzyki stołowe. Zwycięzca dostanie specjalny urodzinowy puchar. Każdy może wziąć udział w zawodach. Jesteśmy pewni, że emocji nie zabraknie.

Program wydarzeń:

Czwartek:

Od godz. 20 – karaoke / rozgrzewka z El Vito

Piątek:

Godz. 20 – 2 – karaoke / zawody poprowadzą El Vito i Qbek

Dodatkowo: losowanie koszulek, promocje na piwo i napoje

Sobota:

Godz. 20 – 2 – podsumowanie konkursu i wyłonienie Króla i Królowej Karaoke

Dodatkowo: losowanie koszulek, promocje na piwo i napoje

Niedziela:

Godz. 20 – turniej w piłkarzyki stołowe

Adres: Pub Gratka, ul. Stare Miasto 26/27. Wstęp bezpłatny.

gratka

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

9
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x