fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 30 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zatrzymany rabuś z kortowskiego klubu


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Pracownicy jednego z klubów studenckich zlokalizowanego w Kortowie ujęli 26-latka, który z szatni lokalu ukradł dwie krótkofalówki i elementy garderoby. Mieszkaniec Olsztyna trafił do policyjnej celi. 

Informację o ujęciu sprawcy kradzieży olsztyńscy policjanci dostali wczoraj (31.01) około godz. 22.30. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna zabrał rzeczy z szatni klubu studenckiego na terenie Kortowa. Na miejsce skierowano patrol.

Interweniujący funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającymi ustalili, że 26-latek był tego dnia pierwszym klientem.

Z uwagi na to, że mężczyzna dziwnie się zachowywał, kręcił się po szatni i sprawdzał meblowe szuflady, został wyproszony z klubu – informują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. – Gdy pracownicy zorientowali się, że mężczyzna, wykorzystując ich nieuwagę, zabrał z szatni nie swoje rzeczy, ruszyli za nim w pościg. Kilka minut później ujęli go na jednej z ulic osiedla.

26-latek oddał skradzione rzeczy: zdążył zabrać dwie radiostacje, elementy garderoby i kilka numerków z szatni. Pokrzywdzony wycenił wartość swoich strat na 500 zł. Sprawca przyznał się do winy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Prawdopodobnie dziś po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo karę do 5 lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

W Olsztynie powstaje niesamowite osiedle. To będą pierwsze tak prośrodowiskowe mieszkania

Coraz więcej ekologicznych rozwiązań w olsztyńskim budownictwie mieszkaniowym. Nowe pro ekologiczne osiedle znanego dewelopera już w sprzedaży. Nasze miasto, rozbudowuje się, powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe...

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Konkurs