fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Bilet kupisz także na lotnisku

reklama

Pasażerowie Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury będą mogli korzystać z nowego udogodnienia, czyli punktu sprzedaży biletów, siedem dni w tygodniu.

Otwarte w ubiegłym tygodniu lotnisko na Mazurach realizuje na razie dwa połączenia – z Szyman do Krakowa i do Berlina. Pierwsi pasażerowie portu musieli rezerwować bilety online na stronie przewoźnika obsługującego te trasy, czyli SprintAir.

Teraz będzie można je kupić także na miejscu – władze lotniska uruchomiły na terenie terminalu Portu Lotniczego Olsztyn–Mazury punktu dystrybucji biletów lotniczych.

reklama

Punkt sprzedaży znajduje się na stanowisku informacji turystycznej i jest do dyspozycji pasażerów codziennie w godzinach od 6 do 22 – precyzuje Dominik Markowski, rzecznik Portu Lotniczego Olsztyn–Mazury.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 89 622 11 34.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze