fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Szli jezdnią na ruchliwej drodze w Olsztynie

reklama
Wyślij przez
0

Nagranie z Olsztyna pojawiło się na dużym kanale YouTube „Stop Cham”, poświęconym prezentowaniu niebezpiecznych i chamskich sytuacji na drodze.

Niebezpieczne sytuacje na drodze zdarzają się codziennie, a od kierowców wymagane jest pełne skupienie, by uniknąć potencjalnego wypadku. O winie kierującego nie można jednak mówić w przypadku, gdy dwóch pieszych idzie środkiem jezdni. Taka sytuacja miała miejsce na jednym z nagrań nadesłanych na kanał „Stop Cham”, który na YouTube zgromadził ponad 300 tys. subskrypcji. Zarejestrowane wideo pochodzi z Olsztyna, konkretnie ul. Synów Pułku [nagranie z Olsztyn zaczyna się od 1:41]:

Dwóch mężczyzn beztrosko spaceruje prawym pasem ruchu, zataczając się przy tym. Film na kanale „Stop Cham” wygenerował już prawie 150 tys. wyświetleń.

reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze