fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Wesoły autobus olsztyńskiego klubu sportowego. Tak świętowali zwycięstwo

reklama
Wyślij przez
0

Olsztyński zespół wygrał kluczowe spotkanie, które zadecydowało o pierwszym miejscu w I lidze mężczyzn. Teraz powalczą o najwyższą ligę rozgrywek.

W niedzielę (16.05) olsztyński Warmia Energa Olsztyn – zespół szczypiornistów – zmierzył się z USAR Kwidzyn. Goście z Olsztyna bez problemu uporali się z gospodarzami, wygrywając 23:29. Zwycięstwo te zapewniło im najwyższą, pierwszą pozycję w grupie A I ligi.

Olsztyniacy hucznie świętowali zwycięstwo. Już powrót do domu był pełen emocji i został zarejestrowany na kamerze. Na nagraniu widzimy autobus zawodników, który wraca z meczu do Olsztyna. Kierowca objeżdża dwa razy rondo, a z dachu autobusu wystaje jeden z członków zespołu lub sztabu szkoleniowego, który rozemocjonowany krzyczy i unosi rękę w górę, w geście triumfu.

reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze