fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Ogromny bóbr spacerował w centrum miasta

reklama
Wyślij przez
0

Obecność tych zwierząt można zauważyć gołym okiem i jest to dość często spotykane zjawisko. Mowa tu o bobrach, a dokładniej o tym, który pod osłoną nocy przechadzał się w centrum Iławy.

Przegryzione drzewa i zbudowane tamy to zjawisko, które raczej spotykamy na co dzień przy zbiornikach wodnych. Sprawcami tego są bobry, które same w sobie jednak nie tak łatwo spotkać, gdyż lubią samotność i wychodzą dopiero pod osłoną nocy.

Czytelnikowi dziennika internetowego infoilawa.pl udało się spotkać jednego z przedstawicieli tego gatunku. Zwierzę przechadzało się w okolicach Galerii Jeziorak, w centrum Iławy. Był to dość duży osobnik, dlatego mieszkaniec miasta postanowił nagrać „spacerowicza” i podzielić się tą informacją z mediami.

reklama

Źródło: infoilawa.pl

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze