fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Studenci nie mieli szans. Siedem radiowozów „rozjechało” imprezę na plaży w Kortowie

reklama
Wyślij przez
0

Huczne świętowanie nadchodzącego lata przez młode osoby w Kortowie, zakończyło się interwencją policji. Drugi dzień z rzędu.

Nagłe ocieplenie temperatury i generalnie dobra pogoda, sprawiły, że ludzie tłumnie wyszli z domów. Niektórzy bawili się na plaży miejskiej, ciesząc się z nadchodzącego lata i upalnych dni, inni wybrali studencki kierunek – kampus w Kortowie. Ci drudzy, na brak wrażeń nie mogli narzekać. Spragnionych wrażeń młodych ludzi przegoniła policja.

W środę sytuacja powtórzyła się. Po godz. 22 na teren Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wjechała policja. Łącznie było pięć radiowozów i dwa pojazdy straży kortowskiej. Ludzie na widok i dźwięk sygnałów policyjnych, zaczęli uciekać. Ostatecznie obyło się bez mandatów. Zaczęły się gwizdy i krzyki, bo funkcjonariusze przerwali studentom szampańską zabawę, co widać na filmiku. Na koniec z głośnika ktoś puścił hymn Kortowiady.

reklama

Z relacji świadków wynika, że większość z obecnych młodych ludzi na wczorajszej zabawie, pouciekała do akademików. Policja wraz ze strażą obstawiały także park w Kortowie. Mimo rozejścia się imprezowiczów, radiowozy pozostały na plaży do późnych godzin.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

21 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


21 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze