12 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia

WiadomościOlsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia

Gwałtowny wzrost temperatur spowodował, że tłumy ludzi momentalnie zebrały się na plaży miejskiej w Olsztynie.

reklama

Mimo niezbyt ciepłej majówki, nie można już narzekać na niskie temperatury. W poniedziałek (10.05) nastąpiło nagłe ocieplenie, a temperatura skoczyła o ponad 10 stopni Celsjusza do góry. To wystarczyło spragnionym wypoczynku i lata olsztyniakom, by tłumnie ruszyć na plażę miejską, nad jezioro Ukiel.

Na zdjęciach widać setki młodych ludzi, którzy świętują zbliżające się wakacje, a część z nich już ma wolne przez trwające matury. Niektórzy świętowali na tyle hucznie na Kortowie, że zjechała się policja, która zajęła się tłumem: Setki młodych ludzi imprezowało na plaży. Policja wkroczyła na teren uniwersytetu.

reklama

Zmęczeni obostrzeniami mieszkańcy bawili się wczoraj hucznie na plaży. Bez maseczek, bez zachowania dystansu społecznego. Ostatnie statystyki zakażeń w naszym regionie dają powody do optymizmu, a rząd stopniowo luzuje obostrzenia.

Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości Olsztyniacy tłumnie ruszyli na plaże. Efekt ocieplenia plaża miejska Wiadomości

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Pola k
12 maja 2021 10:01

no ale czemu nole chodzą bez maseczek

Jan
11 maja 2021 20:19

Dzielne chłopaki z MO

Popularne