-1 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Triathloniści znów opanują Ukiel

WiadomościTriathloniści znów opanują Ukiel

W przypadku tych zawodów emocji są gwarantowane. Kolejny raz stolica Warmii i Mazur będzie międzynarodową stolicą triathlonu. Przed nami zmagania w Pucharze Europy oraz Elemental Tri Series.

reklama

Niecałe trzy tygodnie zostały do zmagań najlepszych specjalistów od biegów, jazdy rowerem i pływania w jednym. 29 i 30 maja do Olsztyna nad jez. Ukiel zjedzie czołówka zawodników z Polski, jak i całego świata.

To już czwarta odsłona prestiżowego wyścigu w ramach Pucharu Europy w Triathlonie na dystansie sprinterskim, która odbędzie się w Olsztynie – mówi Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. – Pierwsza edycja zawodów została zorganizowana w 2018 roku i zyskując przychylność zawodników z całego świata na stałe zagościła w kalendarzu imprez Europejskiej Unii Triathlonu.

reklama

To oznacza, że kolejny raz odbędą się w zawody dla zawodników Elity, jak i Juniorów. Na listach startowych tego wydarzenia widnieją już nazwiska ponad 250 zawodniczek i zawodników z blisko 30 krajów świata! Tę rywalizację zaplanowano na sobotę (29 maja).

Dzień później (niedziela, 30 maja) do rywalizacji przystąpią zawodnicy ścigający się w Elemental Tri Series Olsztyn 2021 i Pucharze Polski w Triathlonie. Tradycja zawodów triathlonowych w Olsztynie jest bardzo długa, a w nadchodzącym sezonie triathloniści staną na starcie już po raz dziewiąty.

reklama

Zapisy na zawody Elemental Tri Series Olsztyn 2021 możliwe są poprzez oficjalną stronę internetową zawodów.

Triathloniści znów opanują Ukiel ukiel Wiadomości, Olsztyn

Źródło: UM Olsztyna

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia