fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Cezary Pazura ujawnił swoją posiadłość w naszym regionie

reklama
Wyślij przez
0

O posiadłości Cezarego Pazury w powiecie iławskim wiadomo już od dawna. Teraz aktor pokazał ją i opowiedział o niej więcej szczegółów.

Posiadłość znajduje się w powiecie iławskim, w miejscowości Wielowieś. Jak mówi sam aktor, wystarczy 30 minut, aby dojechać do miasta Iława oddalonego od tego miejsca o 30km. Warmia House, bo tak nazywana jest ta posiadłość, leży nad samym jeziorem Jaśkowskim.

Aktor przyznaje, że uwielbia tam przyjeżdżać. Ma swoją własną plażę oraz pomost, a dodatkowo ogród i basen. Malowniczy krajobraz, cisza i spokój to z pewnością atuty tego miejsca, które przyciągają tam Cezarego Pazurę w wolnych chwilach.

reklama

Pazura opowiedział więcej o swojej posiadłości w materiale zamieszczonym poniżej. Wspomniał tam o zaletach tego miejsca, ale również wskazał wady – bo i ich nie zabrakło.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze