-1 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mężczyzna ujęty przez łowców pedofilów popełnił samobójstwo

KrajMężczyzna ujęty przez łowców pedofilów popełnił samobójstwo

47-letni mężczyzna po akcji łowców pedofilów, wymierzonej przeciwko niemu, rzucił się pod pociąg. Śledczy ustalają, czy opublikowanie wizerunku mężczyzny przez grupę, mogło mieć wpływ na jego decyzję.

reklama

W sobotę (01.05) doszło do akcji grupy Elusive Child Protection Unit Poland, która na własną rękę zajmuje się ujawnianiem i konfrontowaniem osób, które próbują doprowadzić do spotkań o charakterze seksualnym z osobami małoletnimi. Interwencja dotyczyła 47-latka z miejscowości Luzino (woj. pomorskie). Po skonfrontowaniu mężczyzny z przedstawicielami Elusive Child Protection Unit Poland, wezwano na miejsce policję. Nagranie z akcji, na którym ujawniono wizerunek oskarżanego mężczyzny opublikowano w sieci.

Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzuty, jednak został wypuszczony na wolność pod policyjnym dozorem i zakazem kontaktowania się z osobami poniżej 15. roku życia. 47-latek po odzyskaniu wolności, rzucił się pod pociąg popełniając samobójstwo.

Tragedia. Znaleziono ciało nastolatki
reklama

Śledczy badają okoliczności tego zdarzenia. Ustalane jest czy opublikowanie wizerunku mężczyzny i transmitowanie jego zatrzymania do sieci, mogło przyczynić się do jego decyzji o pozbawieniu się życia.

Mężczyzna ujęty przez łowców pedofilów popełnił samobójstwo samobójstwo Kraj
ECPUP Facebook

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Zbych
7 maja 2021 07:54

Mam córkę i gdyby ten typ zrobił jej krzywdę skończył by tak samo. Niema miejsca w społeczeństwie dla takich bandytów. Dla mnie to nie człowiek. Jedyna słuszna kara dla tego zwyrodnialca.

damrok
7 maja 2021 15:44

jak to dobrze ze prócz sędziów mamy takze pociagi

Popularne
Ogłoszenia

Tragedia na ul. Sielskiej. Człowiek wtargnął pod pędzący pociąg

Śmierć na miejscu. Kobieta wypadła z drugiego piętra