fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Ruszają zapisy na konsultacje społeczne w Olsztynie

reklama

Inicjatywa Zielony Olsztyn, swoją petycją, która zebrała kilka tysięcy podpisów, wywalczyła u prezydenta konsultacje społeczne ws. „Standardów gospodarowania zielenią na terenie Olsztyna”.

W związku z serią wycinek drzew w Olsztynie, aktywiści połączyli siły i zorganizowali petycję, która miała na celu doprowadzenie do konsultacji ws. gospodarowania zielenią w naszym mieście. Zebrano ponad 2,5 tys. podpisów: Petycja złożona! Czy Olsztyn będzie miastem zieleni?.

Jak się dowiedzieliśmy, prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz, przystał na pomysł konsultacji, a w poniedziałek (03.05), poznaliśmy ich planową datę:

reklama

„Prezydent Olsztyna zaprasza na konsultacje społeczne w sprawie opracowania projektu >>Standardów gospodarowania zielenią na terenie Olsztyna<<.

Pierwsze spotkanie konsultacyjne odbędzie się online 18 maja (wtorek) o godzinie 17:00″ – informuje ratusz.

Na spotkanie można się zapisać wysyłając imię i nazwisko na adres e-mailowy: konsultacje.zielonyolsztyn@olsztyn.eu”

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze