fbpx
3 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Jakie urządzenia dla firmy logistycznej?

reklama

W dobie pandemii gospodarki całych krajów stoją, ponieważ wszyscy dbamy o to, aby nie zarażać siebie i innych.

Do tych ograniczowych ogniw nie można jednak zapisać firm logistycznych, ponieważ ich rola w obecnym czasie jest jeszcze ważniejsza niż wcześniej. Terminowy i bezpieczny transport, to coś co chce zapewnić każda firma z branży TSL. Jakie urządzenia jej w tym pomogą? Zapraszamy do sprawdzenia naszych trzech propozycji.

Terminal Cipherlab RK95 – z systemem Android

reklama

Terminal ten został zaprojektowany z myślą o większych firmach, gdzie istotna jest produktywność i wydajność. To platforma komputerowa w formie mobilnej, która posiada wiele opcji i funkcji bezprzewodowych. Doskonała do środowisk magazynowych czy dostawczych. Łącząc to z systemem Android otrzymujemy w pełni kompleksowe narzędzie do magazynowania towarów na półkach. Cipherlab RK95 najczęściej kupowany jest przez centra logistyczne, których pracownicy dziennie operują na setkach tysiącach towarów.

W 2021 roku jest to doskonała opcja, aby zoptymalizować pracę w środowysku magazynów i zwiększyć wydajność pracowników.

Datalogic Memor 10 – smartfon biznesowy dla logistyki

To urządzenie, które doskonale odnajdzie się zarówno w branży logistycznej, jak i poza nią. Ten pełni funkcjonalny smartfon może być wykorzystywany jako telefon kierowcy ciężarówki, terminal kuriera czy komputer mobilny pracownika magazynu. Technologia skanera, jaką producent zastosował w tym urządzeniu to IMAGER 2D, posiada klawiaturę ekranową, kamerę, USB, WiFi, Bluetooth, NFC, 4G (LTE) oraz system Android. Dodatkowo bateria w tym urządzeniu wytrzymuje nawet dobę (4100mAh).

Zebra ZD621t – drukarka do magazynów i na sklepy

Realizując zamówienia w sklepie, czy przygotowując towar do wysyłki na magazynie – pracownik potrzebuję wydrukować etykietę i nakleić ją na towar. Drukarka, którą użyje do tego celu powinna być wydajna i szybko drukować. Jednak to, co jest ważne podczas zakupu takiego urządzenia, to także trwałość wydrukowanej etykiety.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze