4 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W domu miał 3 kilogramy mefedronu

WiadomościW domu miał 3 kilogramy mefedronu

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Olsztynie zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu w powiecie grajewskim funkcjonariusze znaleźli 3 kilogramy mefedronu. 29-latek decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

reklama


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie przypuszczali, że jeden z mieszkańców powiatu grajewskiego może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Praca operacyjna funkcjonariuszy skupiła się na potwierdzeniu tej informacji.

We wtorek (20.04.2021r.) w trakcie prowadzonych czynności kryminalni zauważyli, że podejrzewany przez nich 29-letni mężczyzna wsiada do auta znajdującego się niedaleko obserwowanego przez nich budynku. Był to dogodny moment na zatrzymanie mężczyzny. W trakcie jego legitymowania policjanci zauważyli w pojeździe, do którego wsiadał, znaczną ilość gotówki. 29-latek nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć jej pochodzenia, a w obecności policjantów zachowywał się bardzo nerwowo.

Przestępcy grasowali po powiecie. Grozi im długa kara pozbawienia wolności
reklama

Kryminalni postanowili przeszukać jego mieszkanie. W jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli trzy torby – każda o wadze kilograma, w których znajdowała się krystaliczna substancja. Mężczyzna nie był w stanie określić co to jest. Funkcjonariusze znaleźli również broń pneumatyczną na kule gumowe oraz maczetę, które miały służyć zatrzymanemu – jak sam oświadczył, do obrony.

Zabezpieczona substancja trafiła do laboratorium kryminalistycznego, które stwierdziło, że jest to mefedron. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a później przed oblicze sądu, którego decyzją najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznych ilości substancji odurzających.

reklama

źródło: KWP

W domu miał 3 kilogramy mefedronu narkotyki Wiadomości

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o poważne przestępstwo

Przestępcy grasowali po powiecie. Grozi im długa kara pozbawienia wolności