fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Nie opłacił wcześniejszych kar za przemyt, a już wiózł kolejny nielegalny towar

reklama
Wyślij przez
0

Mieszkaniec powiatu olsztyńskiego wpadł z białoruskimi papierosami podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w jego aucie ujawnili 50 000 sztuk nielegalnych wyrobów akcyzowych.

16 kwietnia w gminie Kolno funkcjonariusze SG zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierowcę Peugeota. 53-letni mężczyzna przyznał się do nielegalnego towaru. Wyjaśnił funkcjonariuszom SG, że zakupił białoruskie papierosy na terenie powiatu kętrzyńskiego, od Litwina. Ponadto, kierowca był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za dwie nieopłacone grzywny w wysokości 2 350 zł. Okazało się, że mieszkaniec powiatu olsztyńskiego ma zasądzone kary za wcześniejszy przemyt papierosów.

53-letni mężczyzna stracił nielegalny towar o szacunkowej wartości 37 tys. zł i poniesie odpowiedzialność karno-skarbową.

reklama

Źródło: W-MOSG

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze