fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Nie opłacił wcześniejszych kar za przemyt, a już wiózł kolejny nielegalny towar

WiadomościNie opłacił wcześniejszych kar za przemyt, a już wiózł kolejny nielegalny towar

Mieszkaniec powiatu olsztyńskiego wpadł z białoruskimi papierosami podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w jego aucie ujawnili 50 000 sztuk nielegalnych wyrobów akcyzowych.

reklama

16 kwietnia w gminie Kolno funkcjonariusze SG zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierowcę Peugeota. 53-letni mężczyzna przyznał się do nielegalnego towaru. Wyjaśnił funkcjonariuszom SG, że zakupił białoruskie papierosy na terenie powiatu kętrzyńskiego, od Litwina. Ponadto, kierowca był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za dwie nieopłacone grzywny w wysokości 2 350 zł. Okazało się, że mieszkaniec powiatu olsztyńskiego ma zasądzone kary za wcześniejszy przemyt papierosów.

53-letni mężczyzna stracił nielegalny towar o szacunkowej wartości 37 tys. zł i poniesie odpowiedzialność karno-skarbową.

reklama

Nie opłacił wcześniejszych kar za przemyt, a już wiózł kolejny nielegalny towar straż graniczna Wiadomości Nie opłacił wcześniejszych kar za przemyt, a już wiózł kolejny nielegalny towar straż graniczna Wiadomości

Źródło: W-MOSG

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia